Nábytek Hanax Přebalovací pult a Komody
Menu
Informace
V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.
Anketa
Jakou roli pro Vás hraje při nákupu značka?
Kupuji jen určité značky
Kupuji všechny značky
Rozhodující je cena
Nakupuji podle vzhledu
Úvodní stránka > Materiál a technologie

Materiál a technologie

Výrobky vyrábíme v různých dezénech. Přehledný vzorník s popisky naleznete: Dezény - barvy.
Ceny  jsou v různých cenových skupinách, podle dezénu daného výrobce.
Dodací lhůta je 3- 15 dní, po dohodě se zákazníkem.
Montáž výrobku je zdarma, výrobek dodáváme ve složeném stavu, ušetříte až 400,-Kč a drahocenný čas. Výrobek je okamžitě připraven k užívání.
Výrobky rozvážíme převážně vlastní dopravou.
Máte 100 %, že vám bude výrobek doručen zcela v nepoškozeném stavu.
Nemusíte se obtěžovat s likvidací obalového materiálu (různých kartonu a lepenek ).
Výrobek vám dodáme,
až do bytu bez poplatku za vynesení do jakéhokoli patra.    
Vyrábíme výrobky výhradně z nejkvalitnějších materiálů dostupných v současnosti na našem i zahraničním trhu. Průběžně doplňujeme nové trendy, přičemž využíváme moderní a spolehlivé technologie. Klademe důraz na kvalitu výroby a tím se snažíme vyvarovat případným reklamacím. Poskytujeme naším zákazníkům tříletou záruku a snažíme se tak poskytnout jim vyšší úroveň příjemného bydlení.
Výrobek máte možnost zakoupit s úchytkami, nebo bez úchytek. Máte tak možnost, dodat si vlastní, které vám budou ladit k vašemu nábytku. K výrobkům dodáváme kvalitní kovové úchytky z nerezu nebo povrchově upravené (chrom, satén), Materiál k výrobě používáme (LTD- DDL -DTD) laminovanou oboustranně dekorovanou dřevotřísku potaženou tvrzenou pryskyřicí o síle 18 mm. To dává materiálu pevnost, odolnost, stabilitu a jeho nenáročnou a praktickou údržbu. Povrch ploch je velice snadno omyvatelný. Svými kvalitními vlastnostmi tak předčí výrobky z obchodních řetězců.
Hrany dílců jsou olepeny kvalitními, velmi odolnými plastovými hranami ABS  o síle 0,5 a 2 mm, které zaručují dlouhou životnost a navíc dodávají výrobkům příjemný a moderní vzhled.
Pro naše výrobky používáme kvalitní a moderní kování značek Strong, Blum a Hettich, které jsou špičkami v nábytkářském průmyslu.
Zásuvkové pojezdy mají bezpečné dorazy proti vysunutí zásuvek. Jako spojovací komponenty jsou použity tzv. konfirmáty, žádné lepené spoje, které po čase seschnou. Máte tak zaručenou podstatně delší životnost výrobku. 
Materiál má certifikát bezpečnosti a hygienické nezávadnosti. Tento materiál od výrobců Kronospan- Česká republika, Egger -Rakousko, Pfleiderer, má certifikáty ISO 9001, ISO 9002 a potvrzení o splnění hygienických norem (především o minimálních emisích formaldehydu)

Snažíme se Vám nabízet kvalitní služby a servis k vaší spokojenosti. Rádi splníme další vaše přání.